Jan Naliwajko
2017-05-26
464608
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 2005.5, olja på duk, ca 85x66 cm