Madeleine Pyk akvarell
2017-05-25
464594
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Ryttare, osignerad, akvarell på papper, bildyta ca 17x26 cm