Soffa
2017-05-25
464577
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFA, bemålade gjutjärnsgavlar, 1900-tal första hälft, sitthöjd ca 43, längd 160 cm
slitage