Hunting table soffbord
2017-05-25
464558
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, s.k Hunting Table, mahogny, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 150x45-95 cm
Bruksslitage