Picasso (efter) Fredsduva
2017-05-25
464551
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, ca 38x56 cm