Okäns konstnär oljemålning
2017-05-25
464509
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, landskap med fors, otydligt signerad, olja på duk, 50x38 cm