Bojaner 2 st Kina
2017-05-25
464506
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger med motiv av fåglar, en med lock, höjd 17,5- 21,5 (med lock).
En med ej tillhörande lock, nagg