Brosch Lea Stein
2017-05-31
464502
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av ett uggla, signerad, längd 6,5 cm