Vas Kina 1900-tal
2017-05-25
464499
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VAS med hänklar, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med kalligrafi samt fåglar i emaljfärger, höjd 42,5 cm
En hänkel med nagg