Skulpturer
2017-05-26
464495
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 7 st, 1900-talets andra hälft, Bali, träskuren dekor, polykrom bemålning, höjd ca 15-50 cm
Slitage, smärre skador, delvis med torrsprickor