Georg Pauli oljemålning
2017-05-25
464457
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): "Midsommarvaka", signerad G. Pauli, olja på duk, ca 54,5x42,5 cm
Smärre repa