Ljuskrona
2017-05-30
464425
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, förgylld metall, 2000-tal, 6 ljusarmar, behängd med prismor, höjd ca 45, diameter 45 cm