Oidentifierad konstnär
2017-05-25
464396
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, flodlandskap, olja på duk, ca 55 x 92 cm