Albert Johansson
2017-05-25
464365
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, olja på duk, ca 48x38 cm