Lars Jonsson färglitografi
2017-05-25
464361
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): "Blå skugga", signerad Lars Jonsson, EA XXXIV / XL, färglitografi, bladmått ca 42 x 60 cm