Boris Krilow oljemålning
2017-05-25
464355
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BORIS KRILOW (1891-1977): Blomsterstilleben, signerad B Krilow, olja på duk, ca 50x61 cm