Bord porslin nyrokoko
2017-05-25
464271
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD, porslin, nyrokoko, sannolikt Tyskland, omkring 1800-talets mitt, höjd ca 76, diameter 60 cm
Slitage, mindre nagg kan förekomma, minder sprickor