Henrik Allert färglitografi
2017-05-24
464246
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRIK ALLERT (född 1937): Figurkomposition, signerad Henrik Allert, 96/100, färglitografi, ca 30x42 cm