Mats Hådell oljemålning
2017-05-24
464241
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATS HÅDELL (född 1958): Trollmotiv, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 81x100 cm