Porslinsplakett Kina
2017-06-05
464225
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PLAKETT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av kvinna, ca 37x25 cm
Mindre slitage, smärre nagg