Slaglåspistol
2017-05-24
464195
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, brittisk, 1800-talets början, ändrad från flintlås, stock i valnöt med mässingsbeslag, laddstock i hank, längd 40 cm
skador och lagningar