Ask med dräktsmycken
2017-05-30
464169
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
DRÄKTSMYCKEN, 3 st., silver, delvis förgyllt, filigranarbete, längd collier ca 45 cm, broscher längd ca 3,5 resp 14 cm, vikt ca 50 g
Åldersrealterat slitage