Knud Laursen
2017-05-24
464159
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNUD LAURSEN (Danmark, född 1924): Landskap med åkerfält, signerad Knud Laursen, olja på duk, 48x59 cm