Glas 17/1800-tal
2017-05-24
464138
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLAS, 2 st, 17/1800-tal, puntelmärke samt graverad dekor, höjd 10-12,5 cm
Smärre repor i botten