Oljemålning 1700-tal
2017-05-24
464118
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, ca 33x30 cm
Smärre skador