Oljemålning med kustlandskap
2017-05-24
464117
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustlandskap, olja på duk, 62x86 cm