Figurin Kina
2017-05-24
464095
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålad i emaljfärger, höjd ca 22 cm
Slitage, färgbortfall