Carl Brandt pastell
2017-05-24
464087
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap med gående flicka, signerad och daterad, C Brandt 91, pastell, ca 57x84 cm