Lars Jonsson färglitografi
2017-05-24
464077
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Bofinkar, signerad Lars Jonsson, 16/215, färglitografi, 41x30 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen