Bord England
2017-05-24
464071
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, höjd ca 54, 69x43 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
Ytskador