Jean Zawado
2017-05-24
464065
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JEAN ZAWADO (Polen, 1891-1982): Hamnmotiv, olja på pannå, signerad, ca 40x54 cm