Pierre Olofsson komposition
2017-05-24
464061
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 9/90, färglitografi, ca 42,5x32,5