Karmstol nyrokoko
2017-05-24
464060
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor, valnöt, sitthöjd ca 37 cm
Lagning, tyget med slitage