Madeleine Pyk
2017-05-24
464043
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad E.A X/XV , färglitografi, bildmått ca 84x68 cm