Österlind
2017-05-27
464013
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): "Ronda", signerad Österlind, akvarell på papper, 40x50 cm