Richard Ryan Roma 4 st serigrafier
2017-05-24
464008
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Mapp: Mi sono perso a Roma innehållandes 4 st färgserigrafier, signerade och numrerade 85/350, litografier, ca 63x47 cm,
bladens titlar:
Colosseum Car Crash
La Madonna di Pantheon
La Vergine
Bright Star