Sideboard teak
2017-05-23
463992
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, bestickschatull, höjd ca 88, 184x43 cm
Visst slitage, nyckel saknas, invändigt smutsig