Hatthylla funkis
2017-05-23
463982
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA, Hafa, metall och teak, 1900-talets andra hälft, bredd ca 120 cm
Bruksslitage