Soffbord Virrvarr
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, laminat, 2 st, 2000-tal, skiva i mönster "Virrvarr" av Sigvard Bernadotte, höjd ca 32, 60x60 cm
Kuntoraportti
Visst bruksslitage
463952
Päivämäärä:
2017-05-23