Skrivbordslampa funkis
2017-05-23
463917
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, höjd ca 40 cm
Senare bemålning, visst slitage