Josef Frank 1 par ljusstakar
2017-05-24
463862
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEF FRANK, ljusstakar, 1 par, bemålad björk med mässingsmanschetter, 1950-tal, höjd ca 31 cm
Slitage, färgbortfall. torrspricka