Albert Johansson olja
2017-05-22
463725
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998) "Vas och kanna", signerad Albert Johansson, olja på pannå, 62x72 cm