M Pyk Provence färglitografi
2017-05-28
463660
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Konstnärsateljé, signerad och numrerad 102/275, färglitografi, bildmått ca 87x71 cm