Hörnskåp furu 1800-tal
2017-05-22
463577
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, furu, 2 delat, höjd ca 204, 112x73
Bruksslitage, renoverat, kompletterat, nyckel finns att avhämta på utlämningen