Ulrica Hydman Vallien fäglitografi
2017-05-22
463556
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Ansikte, signerad, 189/300, färglitografi, bladmått ca 36x48 cm