Oidentifierad konstnär
2017-05-21
463541
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med båtar, olja på duk, ca 24,5x30 cm
Färgbortfall.