Kristian Krokfors
2017-05-21
463531
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med träd, signerad och daterad 84 Kristian Krokfors, färglitografi, 33/100, ca 60x94 cm
Glaset med spricka