Roland Svensson Utskärsvinter
2017-05-21
463524
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsvinter" litografi, bildyta 22x37 cm, signerad samt provtryck.