Stolar 2+2 nyrokoko
2017-05-21
463520
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2+2, 1800-tal, nyrokoko, björk och valnöt, delvis träskuren dekor, sitthöjd 44-46 cm
Slitage och skador och sprickor