Peter Dahl färglitografi
2017-05-21
463494
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Krogmiljö, signerad Peter Dahl, V 22/50, färglitografi, bladmått ca 78x56 cm